Zmiany w zarządzie przed nowym sezonem

Przygotowania do sezonu rozpoczną się we wrześniu ale zarząd już pracuje. Oprócz powrotu na sale przy ZSP nr 1 oraz roszad kadrowych zmiany zaszły również w składzie zarządu.

10 sierpnia bieżącego roku w sali przy ZSP nr 1 w Pleszewie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Zarządu Stowarzyszenia Klubu Sportowego Kosz Pleszew. Podczas spotkania dokonano zmian w składzie osobowym władz Stowarzyszenia. Odwołany został były trener drużyny- Kasper Smektała. Nowym członkiem zarządu został Tymoteusz Janos, który będzie odpowiedzialny za promocję klubu. Dodatkowo drugim wiceprezesem został Miłosz Grzelak. Po spotkaniu odbył się camp, na którym szansę pokazania się mieli zawodnicy chcący reprezentować nasz klub w nadchodzącym sezonie. Kilku zawodników na tyle zainteresowało naszego trenera Alan Urbaniaka, że w najbliższym czasie będziemy mogli podziwiać ich w naszej drużynie. Ich nazwiska wkrótce zostaną upublicznione, ponieważ rozmowy cały czas trwają. Oto kilka ujęć z campu.